Mimořádná nabídka

Chcete získat originální hrneček Chalupa u Jezerního potoka? Pokud jste byli ubytovaní na naší chaloupce a vyrazili jste od nás na výlet, máte jedinečnou šanci získat tento originální cibulák o objemu 0,7l. Stačí napsat pár řádek o Vašem výletu, přidat k tomu fotky a zaslat je na náš email. My Váš výlet vložíme na web do sekce výlety a pošleme Vám domu památeční hrneček naší chaloupky.

Jaro i podzim. U nás na chaloupce je pořád co dělat. Pro všechny tu máme připravenou keramickou pec a jestli máte chuť si něco vyrobit, tak přijeďte.

--popis obrázku--

V prvním patře v pokoji s okny orientovanými na východ, pod kterými krásně ševelí Jezerní potok, jsme umístili dlouhý pracovní stůl, kde se může několik lidí věnovat nejen výrobě keramiky. Vedle stolu je umístěna nová keramická pec KITTEC CB studio line s vypalovací teplotou od 1200 do 1320°C vybavenou automatickým regulátorem. K dispozici je i základní nářadí, keramické hlíny a lazury. V případě, že nemá žádné zkušenosti s výrobou keramiky, můžeme Vám domluvit kurz keramiky přimo na chalupě.

--popis obrázku--

alabuster | EDGERING | x4u | 2009/2010