Zimní sporty:

Běžky

Tratě přímo 50m od chalupy, které vedou do srdce Národního parku. V případě špatných sněhových podmínek se po celou zimu dá ideálně běžkovat v 12 km vzdáleném rakouském běžeckém areálu Schöneben hned za hranicemi s ČR, kde naleznete jak turistické tratě, tak závodní běžecké okruhy.

--popis obrázku--

Lyže, snowboard

Kompletní seznam lyžařských areálů v blízkosti chalupy naleznete zde.

ideální pozice na hranicích s Rakouskem nabízí nejlepší sněhové podmínky v ČR. Rakouské středisko Hochficht (1340mnm) se svými 36 km sjezdovkami a 10 lanovkami se nachází od chalupy pouhých 6 km vzdušnou čarou. Autem přes hranice je to 24 km. V případě, že preferujete české areály, pak pětihvězdičkový areál Kramolín v obci Lipno nad Vlatavou se třemi novými čtyřsedačkovými lanovkami je ideální volbou. Areál je vzdálen 40 km a nabízí díky největšímu dětskému Fox parku skvělé podmínky pro lyžování s dětmi.

--popis obrázku--

Pro ubytované hosty je možno zapůjčit snowboardy světové značky Ride za speciální dotované ceny již od 149 Kč/den za komplet (prkno/boty/vázání).

Zároveň je možno využít individuální výuky s instruktorem s možností videovýuky a večerní přednášky přimo na chalupě za skvělou cenu od 800 Kč/den.

--popis obrázku--

alabuster | EDGERING | x4u | 2009/2010