Informace o ubytování

Příjezd na chalupu je vždy od 14:00 v sobotu (jiný den a čas dle dohody), abychom stihli uklidit a vyměnit povlečení po předcházejících nájemcích, kteří musí opustit chalupu do 10:00 dopoledne. Odjezd (předání klíčů) je v sobotu v 10:00, po této době je možno nechat auto u nás a jít například ještě na procházku, ale chalupa by měla být předaná, abychom ji mohli uklidit pro další hosty. Za úklid se hradí poplatek ve výši 500 Kč.

Kauce

Vratná kauce 2.000 Kč, která slouží jako rezerva pro případ vzniku škody, Vám bude vrácena v hotovosti v den odjezdu z chalupy. Platba kauce se platí při rezervaci ubytování na účet v ČSOB bance číslo: 134109079/0300. Variabilní symbol obdržíte od nás při objednání ubytování.

Storno podmínky

Vratná kauce se při zrušení ubytování vrací nejpozději 180 dnů před zahájením pobytu. Storno poplatek při zrušení ubytování do tohoto termínu je ve výši manipulačních nákladů 500 Kč. 30 dnů před zahájením pobytu je potřeba zaplatit zálohu ve výši 50 % z hodnoty ubytování. Zbylá část je potřeba zaplatit v hotovosti na místě nebo na výše uvedený účet před zahájením pobytu. V termínu kratším než 30 dnů před zahájením pobytu se zálohy nevrací. 14 dnů před nástupem na chalupu jsou storno podmínky 100% z ceny ubytování. Na přelomu sezón platí vždy cena hlavní sezóny. Vedlejší sezóna začíná až celým prvním týdnem v této sezóně. Změnu termínu lze bezplatně provést nejpozději 30 dnů před zahájením pobytu, poté je také možno změnit termín pobytu za jiný volný termín ve stejné sezóně za cenu kauce 2.000 Kč.

alabuster | EDGERING | x4u | 2009/2010